https://vogue.ua
Щосезону команда Інституту кольору Pantone складає список найактуальніших колірних рішень. Цього разу в центр уваги потрапили як яскраві відтінки червоного, синього і оранжевого, так і приглушені відтінки жовтого або блакитного. Vogue.ua заглянув у колекції дизайнерів і виділив 10 головних відтінків сезону весна-літо 2020, без яких не обійтися.
Палкий червоний

Яскраво-червоний відтінок  невід'ємний гість кожного тижня моди. У сезоні весна-літо 2020 його назвали "Палкий червоний". Це саме той відтінок, який оберуть рішучі, енергійні та впевнені в собі дівчата. Ми пропонуємо звернути увагу на романтичну сукню Roksanda, провокаційний образ Prabal Gurung і жіночний ансамбль Altuzarra, що складається з напів прозорої спідниці і розслабленої блузки.

Шафран

Янтарно-жовтий відтінок шафрану не випадково став однією з головних барв найтеплішої пори року. Цей апетитний колір має особливо яскравий вигляд на темній шкірі, чию золотисту засмагу він підкреслює. Так, при одному погляді на легкі сукні на запах Gabriela Hearst, мимоволі з'являються думки про морський відпочинок, а виткані гачком штани і топи Rejina Pyo навіюють бажання відвідати давні вулички європейських містечок.

Вицвілий денім

Дівчатам, які воліють приглушених кольорів цього сезону, варто звернути увагу на відтінок "Вицвілий денім". Ніжний блакитний колір стане доброю протиотрутою від яскравих тонів. Не обов'язково вибирати саме речі з джинсової тканини, найцікавіший вигляд мають образи зі шкіри, шовку, бавовни або замші. Наші лідери – в колекціях JW Anderson, Bottega Veneta і Carolina Herrera.